لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر مجموعه‌ای از پرتوهای نوری بسیار پرانرژی با ویژگیهای فیزیکی خاص است. لیزر موهای زائد دقیقاً به نحوی طراحی شده که بدون اثر گذاشتن روی قسمت‌های دیگر پوست و بدن، باعث حذف موهای زائد شود. 

لیــزرهای مختلفی برای حــذف موهای زائد استفاده می‌شوند. طـول موجهای الکساندریت، Nd-YAG و دایود از جمله لیزرهای پرکاربرد برای حذف موهای زائد هستند. 

لیزر روی فولیکول‌های مو اثر می‌گذارد. لیزر حذف موهای زائد به شکلی طراحی شده که باعث داغ شدن پیاز مو و آسیب دیدن فولیکول‌ها می شود. فولیکول‌ها ارگان کوچکی درون پوست هستند که موهای بدن را می‌سازند. با آسیب دیدن فولیکول و پیاز مو، رشد مو برای همیشه متوقف می‌شود.

دستگاه های موجود در کلینیک موژان با دارا بودن هر 3 طول موج الکساندرایت، دایود و اندیاگ امکان از بین بردن موهای زائد همه تیپ های پوستی را دارد.

اطلاعات بیشتر
لیزر موهای زائد

خدمات زیبایی مرکز موژان

تزریق بوتاکس
تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

طبق آمارهـای جهــانی پرطرفدارترین روش برای جوانسـازی پوست و از بین بردن چین و چـروک‌ها اسـت. سابقه‌ی استفاده از بوتاکس در علم پزشکی به بیش از 50 سال پیش باز می‌گردد؛ اما به کارگیری آن برای محو کردن خطوط پوستی 20 سالی است که رواج پیدا کرده است. تزریق بوتاکس از جمله روش‌های کم‌تهاجمی جوانسازی پوست است و به عنوان روشی ایمن و موثر برای از بین بردن خطوط ظریف و همچنین چین و چروک‌های اطراف چشم بیشترین کاربرد را دارد. البته برای رفع خطوط بقیــه‌ی بخـش‌های صـورت مثل خط اخم یا خطـوط افقی پیشـانی هم می‌توان از طریق تزریق بوتاکس به پیشانی استفاده کرد.

کاربردهای زیبایی بوتاکس

* درمان چین و چروک‌های طرفین چشم‌ها که به چین‌های پنجه کلاغی معروف است * محو کردن خط اخم (بین دو ابرو) * رفع خطوط افقی پیشانی * از بین بردن چروک‌های گردن

 

اطلاعات بیشتر
تزریق فیلر
تزریق فیلر

تزریق فیلر

فیــــلر در واقـع نوعـی کلاژن است که در آزمایشگــاه ساختــه می‌شود و تـزریق آن بــاعث فرم دهی، حجم‌دهی و جـوانسازی پـوست می‌شود. با افــزایش سن، میـزان کــلاژن در بدن انسان کاهش می‌یابد و پوست نـازک‌تر و دارای چین و چروک می‌شود. فیلــر با خاصیت حجم‌دهی خود، چین و چروک را از بین برده و ظاهری زیبا، جـوان و طبیعی را به شما هدیه می‌دهد. فیلر در بین مردم به ژل نیز معروف شده است.

کاربردهای فیلر

فیلر صورت برای رفع خطوط پیشانی،  خط لبخند، برای رفع خطوط اطراف دهان، درمان زخم‌هاى اسکار، رفع گودی و تیرگی دور چشم، زاویه سازی فک و صورت، تزریق ژل لب برای افزایش حجم لب‌ها و فرم‌دهی، تزریق فیلر بینی برای رفع عیوب بینی
اطلاعات بیشتر
کربوکسی تراپی
کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

این روش به عنوان یک روش درمانی و زیبــایی با تزریق دی اکسید کربن به زیر پوست سبب ترمیم سلولی پوست می شود. این گاز به هیچ وجه سمی نمی باشد . بعد از تزریق دی اکسید کربن، سیستم خــون رسانی بـدن، تلاش بــرای دفع این گاز می نمایــد که این تلاش سبب می شود گردش خون در ناحیه ی مورد نظر افزایش یافته و در نتیجه می تواند سبب روشن تر شدن، شفاف تر شدن و جوان تر شدن پوست می شود.

کاربرد های کربوکسی تراپی

*درمان تیرگی دورچشم *درمان استرچ مارک *درمان سلولیت *درمان و رفع خطوط چین و چروک *روشن سازی پوست *اکسیژن رسانی به ریشه مو *جوانسازی پوست 
اطلاعات بیشتر
مزو تراپی
مزوتراپی

مزوتراپی

یکی از روش‌های درمانی موضـعی پوست است که کاربـردهای متنـوعی دارد. روشی معروف در سطح جهــانی که می‌توانــد به درمان کم آبی پوست، چین و چــروک‌های سطحی، سلولیـت و ریزش مو کمک کند. در طی مزوتراپی موادی همچون عصاره‌های گیاهی، ویتامین‌ها و آنزیم‌ها، داروها و هورمون‌ها به صورت موضعی به درون پوست تـزریق می‌شوند
مزایای مزوتراپی
هزینه مناسب نسبــت به تاثیرات درمانی ، روشی کم‌تهــاجمی و بدون جراحی، بدون نیاز به بیهوشی و بدون درد ، دوره‌ی ریکاوری کوتاه و بدون نیاز به مراقبت‌های خاص بعد از درمان ، عوارض جانبی و خطرات محدود.
امروزه از مزوتراپی بیشتر در زمینه زیبایی استفاده می شود رفع افتادگی و جوانسازی پوست – لیفت صورت – رفع تیرگی زیر چشم – از بیـن بردن افتادگی پـلک و پف دور چـشــم- رفع غبـغب – درمــان ریــزش مو و تقویت رویــش مـو – رفع چــاقی به صورت موضعی – از بین بردن ترک ها ناشی از حاملگی – از بین بردن پف دور چشم و افتادگی پلک – درمان افتــادگی پوست و سلولیت. 
از مزوتراپی در پزشکی ورزشی، ارتوپدی، ضایعات عروق، بیماری های عفونی و روماتیـسمی هم استفــاده می شود
اطلاعات بیشتر
هایفو تراپی
هایفو تراپی

هایفوتراپی

هایفو یا HIFU مخفف واژه‌ی انگلیسی High-Intensity Focused Ultrasound به معنای «امواج متمرکز فراصوت با شدت بالا» است. هایفو یکی از روش‌های نسبتاً جدید در درمان‌های زیبایی برای سفت کردن و لیفتینگ پوست است که بدون درد و غیرتهاجمی بوده و می‌تواند جایگزین لیفت صورت شود.

در هایفوتراپی از امواج فراصوت (اولتراساوند) استفاده می‌شود. یعنی همان امواجی که در دستگاه‌های سونوگرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. منتها در هایفو این امواج به صورت متمرکز به لایه‌ی خاصی از پوست انرژی وارد کرده و باعث تحریک تولید رشته‌های کلاژن می‌شوند. کلاژن‌ها وظیفه‌ی استحکام بافت‌های بدن از جمله پوست را دارند؛ لذا این اتفاق باعث می‌شود که پوستی سفت‌تر و بدون چین و چروک داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر

برای مشاوره بیشتر و تعیین وقت همین حالا تماس بگیرید